• Anasayfa
  • Donanım
  • Ağırlığı Sadece 42 Gram Olan Bilgisayar: Quadro Mini Stick PC

Ağırlığı Sadece 42 Gram Olan Bilgisayar: Quadro Mini Stick PC

0
0
0
0
0
Portatif PC'ler, son zamanlardaki popülerliğini giderek arttırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız 9 dolarlık PC'den sonra şimdi de sadece 42 gram ağırlığında olan yeni bir mini PC satışa sunuldu.
Geçtiğimiz hafta içerisinde sizlere 9 dolarlık mini bir bilgisayar tanıtmıştık. Bu tarz bilgisayarlar görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor. Quadro’nun üretimini gerçekleştirdiği mini bilgisayar olan Stick PC’nin ağırlığı yalnızca 42 gram.

Ülkemizde satışa sunulan bilgisayarı kullanabilmeniz için HDMI kablosu yeterli olacak. 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza alanı bulunan bu mini PC’de 22nm teknolojisiyle üretilen 4 çekirdekli işlemci bulunuyor. microSD ile 64 GB’a kadar yükseltilebilen hafıza, bu PC için oldukça etkileyici bir alan.

Cihaz üzerinde 2 adet mini USB, 1 adet USB 3.0 ve 1 adet USB 2.0 port girişi bulunuyor. Veri aktarımlarınızı hızlı bir şekilde yapabileceğiniz Mini PC üzerinden Wi-Fi ile internete de giriş yapabiliyorsunuz.Bluetooth 4.0 bağlantı desteği sayesinde mobil cihazlara bağlanıp dosya aktarımı yapabildiğiniz Mini Stick PC’de, Windows 8.1 ve Android işletim sistemlerini aynı anda kullanabiliyorsunuz. Ürünün fiyatı 199 dolar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0