Razer Mamba'nın 2015 Versiyonu Türkiye'de

0
0
0
0
0
Razer'ın 2009'dan bu yana çıkan muhteşem oyuncu faresi Mamba, E3'te tanıttığı 2015 versiyonu Türkiye'de satışa çıkıyor.
Oyun ekipmanlarında dünya lideri firmalar arasında bulunan Razer, dünyanın en gelişmiş oyun faresi olarak lanse edilen Mamba’yı ve daha uygun versiyonu olan Mamba Tournament Edition’ı kullanıcıların beğenisine sundu. İlk olarak 2009’da piyasaya çıkmı olan Mamba’nın 2.4 GHz kablosuz teknolojisi ile fark yaratmış ve sonraki 6 yıl boyunca Razer Mamba piyasadaki en iyi kablosuz oyun farelerinden biri olarak gösterildi.

E3 2015’in en çok ilgi gören ürün tanıtımlarından biri olarak bahsedilen yeni nesil Mamba, dünyanın en hassas oyuncu faresi sensörüne sahip olduğunu iddia ediyor. Adjustable Click Force teknolojisine sahip olan Raze Mamba yeni versiyonu ile de Türkiye pazarına girecek.Razer Mamba’nın yeni 5G lazer sensörü 16,000 DPI’a kadar kontrol sağlıyor. 5G lazer yapısı dünyanın en hassas sensörü ve 1 DPI hıza kadar takip edilebiliyor. Yeni nesil oyun faresi sensörü 0.1 mm kadar hassas hareket takibi sayesinde ekran stresini azaltıyor ve böylece, hareket etseniz bile atışınız hedef üzerinden kalıyor. Adjustable Click Force teknolojisi ile Razer'a göre bu teknoloji sayesinde, oyuncular artık farelerde fabrika ayarlarıyla gelen tıklama hassaslığına mahkum kalmayacaklar. Sol ve sağ fare tuşlarını aktive etmek için gereken tıklama hassaslığının seviyesini istedikleri gibi ayarlayabilecekler. 
 

Firmanın Chroma teknolojisini de içeren Mamba, Razer Chroma açık geliştirici platformu ve SDK desteği sayesinde Chroma özellikli tüm Razer ürünleriyle uyumlu çalışıyor ve istediğiniz renge bürünerek size ayrı bir zevk yaşatabilmekte.

Amerika'da 149 Dolar fiyatlandırmaya sahip olan yeni Mamba ülkemizdeki fiyatlandırması ise şu anda belli değil. Tournament Edition ise 89 Dolar fiyatlandırmaya sahip.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0