Razer En Hassas Faresini Dizüstü Bilgisayarlara Uyarladı

0
0
0
0
0
Oyuncu ekipmanları dendiğinde; özellikle de klavye ve mouse konusunda çoğumuzun aklına ilk gelen isim olan Razer, sevilen oyuncu faresi Orochi’yi dizüstü bilgisayarlarda da en rahat kullanımı sunabilecek şekilde uyarladı.
Berlin’de gerçekleştirilen IFA tüketici teknolojileri fuarında tanıtımı yapılan Razer Orochi, söylendiğine göre dünyanın en hassas mouse sensörüne sahip ve bu yeni versiyon, artırılmış pil ömrü ve Razer’ın sevilen özelliklerinden Chroma aydınlatma seçeneği sunuyor.

Kablosuz kullanımda daha önceki versiyona göre 2 kat daha fazla kullanım süresi sunan bu yeni model, hassasiyet konusunda da bazı geliştirmeler yaşamış ve son teknoloji sensörü ile her türün oyuncusunu tatmin edecek seviyeye getirilmiş.
Dış kaplaması yeniden tasarlanan ve metal başlığı ile tasarım noktasında dikkat çeken Orochi 2015, 8200 DPI sensörü ile taşınabilir bilgisayarlar için şu an kullanılan en yüksek DPI değerini sunuyor ki bu da saniyede 210 inç (5 buçuk metre) ve 50 G ivme ile birlikte size noktasal hassasiyet sağlıyor. (artık quickscopeların, jump shotların, drop shotların ardı arkası kesilmeyecek)

Aralıksız 60 saat boyunca oyun ve 7 ay kadar normal kullanım süresi sunan Orochi, Razer’ın CEO’su Min-Liang Tan tarafından “Sensör ve Bluetooth teknolojilerindeki gelişmelerin ardından Orochi’yi güncellemek ve yeniden tasarlayarak yeni br notebook oyun faresi yaratmak kaçınılmazdı” ifadesi ile tanıtıldı.
Razer’ın Synapse sistemi sayesinde programlanabilir tuşlarına atadığınız görevleri (makrolarınızı) dilediğiniz şekilde ayarlayarak bir bulutta saklayabiliyorsunuz.

Şu an için ön siparişte olan Orochi’nin 2015 versiyonu, Ekin ayında piyasadaki yerini alacak ve Avrupa’da 84,99 Euro’dan satışa sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0