• Anasayfa
  • Donanım
  • Telefonla İletişimi Farklı Bir Boyuta Taşıyan Cihaz: RePhone Kit

Telefonla İletişimi Farklı Bir Boyuta Taşıyan Cihaz: RePhone Kit

0
0
0
0
0
Telefon konseptini farklı bir boyuta taşıyan RePhone Kit, cihazın farklı cihazlarla bağlantılı olmasını sağlayarak etkileşim alanını çok daha geniş tutuyor.
RePhone Kit, telefonun standart kullanım alanını genişleten ve farklı cihazlarla etkileşim halinde olan modüler bir telefon. Boyutu gazoz kapağı kadar olan cihaz, açık kaynaklı olmasıyla kullanıcıların modülleri, yazılımları ve donanım araçları kullanıcıların isteğine göre tamamen özelleştirilebiliyor. 

RePhone çekirdek modüllü GSN+BLE, RePhone çekirdek modüllü 3G ve RePhone Create Kit olmak üzere üç farklı kitte gelecek olan cihazlardan RePhone Create Kit ve RePhone çekirdek modüllü GSN+BLE, 1.54 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana ve 520mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Cihazlarda ayrıca ses modülü de bulunuyor.RePhone’lar ile indirdiğiniz dosyaları telefonunuz üzerinden rahatlıkla açabilirsiniz. Cihaz, insanlarla telefon aracılığıyla kurduğunuz iletişim gibi bitki, evcil hayvan hatta oyuncaklarla bile iletişim halinde olmanızı sağlıyor. Aslında şöyle dersek çok daha açıklayıcı olacak: İletişim halinde olmak istediğiniz her şeyle uyumlu olarak çalışan bir cihaz RePhone.50 bin dolar bir bağış hedeflemesine rağmen şimdiye kadar 230 bin dolar bağış toplayan cihaz için isterseniz 29 Ekim tarihine kadar bağışta bulunabilirsiniz. (yani cihaza önceden sahip olmak için 6 gününüz daha var) Bir aksilik olmazsa eğer RePhone’lar, 2016 yılının ilk bahar aylarından itibaren satışa sunulacak. (bu arada fiyatı 39 dolar)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0