1 Dakikada Kulağınıza Uyum Sağlayan Kulaklık

0
0
0
0
0
Kulağımıza uygun bir kulaklık bulmak hep büyük bir sorun olmuştur. Belki de onlarca kulaklık denemişizdir ama şöyle tam kulağımıza uyum sağlayan bir kulaklık bulamamışızdır. Revols firması ise bu sorunu 1 dakikada kulağınıza uyum sağlayan kulaklık ile ortadan kaldırıyor. 
Son dönemde tam bir çevrimiçi satış kanalı haline gelen Kickstarter, İngiltere merkezli Trinity Audio Engineering'in sporculara özel kulak modeline destek aramaya başladı. Kickstarter'da daha önce de yer alan firmanın yeni ürünü benzerlerinden değiştirilebilir filtre sistemleriyle ve 1 dakikada oynar başlığı ile kulağa uyum sağlamasıyla ayrılıyor.

Beş farklı renk ile kodlanan filtreler, tercihe bağlı olarak bass seviyesini arttırıyor, azaltıyor, daha dengeli ses veriyor ya da metal müziklere özel bass seviyesini kısarak üst orta sesler ve tize odaklanıyor. Bu sayede farklı müzik tarzlarına özel kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi sunan kulaklıklar, sporcular hedef alınarak hazırlanan nano kaplama gövde yapıları sayesinde de terden ya da sudan etkilenmiyor.


 
Teknik özelliklere indiğimiz zaman Revols neodymium dinamik sürücüler, 16 Ohm empedans değeri, 108 +/- 3DB hassaslık ve 19 - 21000HZ frekans tepki aralığı gibi detaylar taşıyor. Ortak olarak kabloları değiştirilebilen ve 3 adet kablo (Boyut, kablo yapısı ve Android/iOS/Windows telefonlarla uyumlu kulaklık-mikrofon tercihleri) ile gelen kulak içi kulaklıklar, alüminyumdan üretilen gövdeleriyle de sağlam bir seçenek oluşturuyor.Kulak yapısını kavrayacak ve tam uyum sağlayabilecek maddeden üretilen kulaklık ile müzik dinlerken kulağınız ağrımayacak.. Bluetooth özelliği sayesinde kabloların içerisinde kaybolmayacaksınız. Kendinden olan batarya ünitesi ile 8 saat boyunca kulaklığınızı kullanabileceksiniz.
 
Kickstarter'da kulaklık yeteri bağış miktarına ulaşırsa 2015 Aralık ayında göndermeyi hedefliyor. Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0