• Anasayfa
  • Donanım
  • Rus Mühendis, Zaman Kazanmak Amacıyla Seyahat Kartını Derisinin Altına Yerleştirdi

Rus Mühendis, Zaman Kazanmak Amacıyla Seyahat Kartını Derisinin Altına Yerleştirdi

0
0
0
0
0
Rusya’da mühendis olan bir genç, hem zaman kaybetmemek hem de güvence altına almak adına seyahat kartını derisinin altına yerleştirdi.
Vlad Zaitsev, Rusya’da mühendis olan bir genç. Troika adı verilen seyahat çipini sürekli olarak kullanmanın kendisine zaman kaybettirdiğini düşünen Zaitsev, Troika’yı ameliyatla elinin üst derisinin altına yerleştirdi. Çipi bu şekilde kart okuyucularına okutan Zaitsev, seyahatlerini daha rahat bir şekilde yaptığını söylüyor.

Elindeki yara izini pek umursamayan ve ameliyat sırasında bir acı hissetmediğini söyleyen Zaitsev, "Pahalı bir abonman kartını kaybetme endişesine çözüm için bire bir, ama herkesin bunu yapmaya istekli olmayacağını da kabul ediyorum" dedi.Planının pek de umduğu gibi gitmediğini söyleyen Zaitsev, bazı tarayıcıların Troika kartını derisinin altından okuyamadığını belirtti. Tarayıcılar mı yeterince güçlü değil, yoksa tamamen çipin derinin altında olmasından kaynaklanan bir sorun mu bilmiyoruz. (benim bildiğim arkadaşın inceden ruh hastası olduğu)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0