• Anasayfa
  • Donanım
  • Samsung, Galaxy S5 ve S4 Lollipop Sürümünün Hatalı Olduğunu Kabul Etti

Samsung, Galaxy S5 ve S4 Lollipop Sürümünün Hatalı Olduğunu Kabul Etti

0
0
0
0
0
Samsung, yeni telefonları Galaxy S6 ve S6 Edge çıktıktan sonra eski kullanıcılarını unuttu. Galaxy S4 ve S5 için yayınlanan Lollipop sürümlerinde hatalar olduğu kabul edildi.
Mart ayı içinde Norveç'te Galaxy S4 ve S5 için Android Lollipop 5.0 güncellemesini başlatan Samsung, sürümü hatalı olduğu gerekçesiyle güncellemeleri durdurmuştu. 

Sonrasında yayınlanan güncellemelerde ise bu hatanın düzeltildiği söylenmişti. Ancak durum pek öyle değil. Özellikle Galaxy S5 kullanıcılarının yaptığı geri dönüşler, yeni gelen güncellemede hala hatalar olduğu göstermekte. 

Daha önceden yine hatalar olduğu yönünde geri dönüşler alan Samsung bu hataların yeni güncellemede düzeltildiğini söylemişti. Fakat yeniden bu hataların baş göstermesi, Samsung'u da çaresiz bırakmış olacak ki, güncellemelerde hatalar olduğunu sonunda Samsung tarafından da kabul edildi. 

       

Hataları kabul eden Samsung, mühendislerinin hataları gidermek adına ufak çaplı güncellemeler üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Bu güncellemelerin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bildirilmedi.

Söylentilere göre Samsung'un, Android 5.0'da bulunan bu hataları düzeltmekle uğraşmak yerine direkt olarak Galaxy S4 ve S5 için Android 5.1.1 dağıtabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0