• Anasayfa
  • Donanım
  • Samsung Galaxy S6’da Batarya Şişme Sorunu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S6’da Batarya Şişme Sorunu Ortaya Çıktı

2
0
0
0
0
Bir kullanıcın yüklediği fotoğrafta ve yaptığı açıklamada Samsung Galaxy S6'da batarya şişme sorunu yaşadığını belirtti.
iPhone 6 Plus piyasaya sürüldüğünde, ilk günlerde ortaya çıkan en büyük sorunlardan bir tanesi bükülme sorunuydu. Aslında söylendiği kadar ciddi olmayan bu sorunun hemen hemen her telefonda olduğunu fark ettiğimiz andan itibaren de gündemden düşmüştü.

Galaxy S6 bildiğiniz üzere geçen haftalarda piyasaya sürüldü. Bu zamana kadar çıkmamış olsa da bugün yayınlanan fotoğrafla birlikte yapılan açıklamada, bir kullanıcının Galaxy S6’sının bataryasında şişme sorunu yaşadığı ortaya çıktı.

Sıradan bir şişme olmayan bu olayda akıllı telefon, tamamen kullanılamaz hale gelmiş. Bataryaların ne kadar tehlikeli olabileceğini hemen hemen hepiniz biliyorsunuzdur. Böyle şişme yapan bir bataryanın patlama olasılığı var mı?Şu ana kadar böyle bir bilgi gelmese de bu risk hemen hemen her akıllı telefonda bulunuyor. 

Batarya şişme olayının nedeni şu anda bilinmiyor fakat Samsung sorunu kabul ederek telefonu yeni bir tanesiyle değiştirmiş.Şu ana kadar gelen tek şişme yapan batarya haberi olduğunu da belirtmekte fayda var.

Kaynak: PhoneArena
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0