• Anasayfa
  • Donanım
  • Samsung Galaxy S7'nin Su Altım Çekim Performansını Gösteren Video

Samsung Galaxy S7'nin Su Altım Çekim Performansını Gösteren Video

1
1
0
0
0
Samsung Galaxy S7'nin Su Altım Çekim Performansını Gösteren Video
Samsung'un Galaxy S7'de bulunan IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı yapısı test edildi. Bakalım Galaxy S7 su altında nasıl çekim sunuyor.
Samsung'un Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttığı Galaxy S7'de vurgu yaptığı noktalardan biri kamera performansı ve aynı zamanda IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergilemesiydi. Bu noktada su altı çekimi de yapabilecek olan Galaxy S7 için Harris Craycraft adlı bir YouTuber tarafından bu özelliği test edildi.

Görünüşe göre oldukça iyi çekimler yapan Samsung Galaxy S7, siz yüzerken de kendinizi çekebileceğiniz ve kaliteli görünen bir çekim desteği sağlıyor.
 

Yukarıda görebileceğiniz videoda hem bir kap su altında 2 dakika boyunca bekleyen Galaxy S7 Edge'i hem de Craycraft'ın bir havuzda yüzerek kendini çektiği video ile Samsung'un yeni nesil telefonlarındaki IP68 sertifikasının yararlarını görebilirsiniz.

Teknik özellik olarak 5.5 inç 2K ekran, Snapdragon 820 ya da Exynos 8890 çipseti, 4GB RAM, 12MP kamera gibi detaylara sahip olan Galaxy S7 Edge ile yapılan çekimler aynı zamanda Galaxy S7'nin de aynı derecede çekim ve suya dayanıklılık sağlamasından dolayı ortak olarak kabul edilebilir.

Aşağıdan da Galaxy S7 için yaptığımız ön incelemize bakabilirsiniz;
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0