Samsung Bir Selfie Drone'u Geliştiriyor Olabilir!

0
0
0
0
0
Son dönemlerin popüler cihazı drone işine büyük ihtimalle Samsung da dahil olacak. Kendi cihazları ile iletişim halinde çalışabilecek olan bu drone Samsung severler tarafından yeni favori cihazları olarak ortaya çıkabilir.
Günümüzün popüler cihazı olan dronelar ile ilgili çok şey yazıldı ve çizildi. Hatta birkaç saat önce sizlere bu haberimizden droneların insanlar için tehlikeli olabileceğinden bile bahsettik. Fakat tabiki bu bir ihtimal olduğu için dronelar üretilmeye devam edecek. Hatta şimdiye kadar birçok örneğini gördüğümüz dronelara şimdi de Samsung el atacak gibi duruyor.

Samsung Selfie Drone Projesi oalrak adlandırılan bu yeni projeye göre firma kendi cihazları ile uyumlu olarak çalışabilecek ve takip yeteneği olan bir drone geliştiriyor. Gear saatler tarafından kontrol edilebilecek olan bu drone yapısal olarak sizlere buradan detaylı olarak anlattığımız Lily Camera adlı drone'a oldukça benzeyecek.Kısaca hatırlatmak gerekirse Lily Camera isimli drone havaya atılınca çalışmaya başlayan ve bileğinizdeki takip cihazını takip edebilen bir drone olarak dikkat çekmişti. Hem bu cihaz üzerinden sizi hangi pozüsyonda çekmesi gerektiği gibi işlevleri de bulunan Lily Camera'nın bir benzeri de Samsung tarafından üretilecek ve bu drone'un takip cihazı Gear saatler olacak. Aynı zamanda telefonunuzdan da yönetebileceğiniz drone hakkında şimdilik ortaya çıkan söylentiler sadece bu kadar. Ancak Samsung bu sektöre de adım atmak istiyorsa bazı yenilikler de getirmesi muhtemel
 

En erken 2016'da görebileceğimiz bu yeni drone olayları hakkında önümüzdeki günlerde farklı detaylar da gelebilir. Bakalım Samsung'un bu yeni piyasasında ne gibi başarılara imza atabilecek. Ya da Samsung'un dahil olmasıyla diğer firmalar da bu sektöre adım atacaklar mı göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0