• Anasayfa
  • Donanım
  • Samsung'dan Telefonuzu Kablosuz Şarj Edebilecek Monitör Geliyor

Samsung'dan Telefonuzu Kablosuz Şarj Edebilecek Monitör Geliyor

0
0
0
0
0
Samsung, son dönemlerde sık sık kullanılmaya başlanan kablosuz şarj özelliğini monitörlerine getirerek telefonunuzu bilgisayar kullanırken rahatça şarj edebilmenize olanak tanıyacak.
Son dönemlerde yavaş yavaş popülerleşmeye başlayan kablosuz şarj teknolojisi, kablo karmaşıklığını ortadan kaldırmıyor olsa da telefonunuzun şarj portuna sök tak işlemini yapmanızı önlemesiyle bir nevi ömür uzatan bir teknoloji olarak dikkat çekiyor. Gitgide popülerleşen bu teknolojiyi bir süredir mobil cihazlarında hali hazırda kullanan Samsung firması şimdi bu teknolojiyi farklı ve oldukça mantıklı bir cihazına da ekleyerek güzel bir düşünce oluşturmuş.

Samsung'un sadece telefon gibi mobil çözümlerde değil, aynı zamanda ekran teknolojileri, yani monitör ve televizyon konusunda da iyi bir firma olduğunu biliyoruz. İşte bu noktada Samsung firmasının yeni seri bazı monitörlerine eklediği kablosuz şarj standı ile zaten iyi olan görüntü teknolojisine bir de oldukça kullanışlı bir detay eklemiş oluyor.S24E370DL ve S27E370DS model adlarına sahip 2 yeni monitörünü duyurmaya hazırlanan Samsung, bu iki monitöre eklediği kablosuz şarj standı ile wireless şarjı destekleyen cihazlarınızı siz bilgisayarınızı kullanırken aynı zamanda rahatça telefonunuzu şarj etmenize olanak tanıyor. 24 inçlik Full HD ve 27 inçlik Full HD olmak üzere geniş açılı monitörlerde aynı zamanda AMD'nin titreşim önleyici teknolojisi de bulunuyor. 178 derecelik görüş açısına sahip olan bu cihazlar 4-9 Eylül 2015'teki IFA 2015 fuarında karşımıza çıkacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0