Samsung'un Hem Bükülür Hem Katlanır Telefonu Ne Zaman Geliyor?

1
0
0
0
0
Samsung'un ilginç bir Galaxy modeli üzerine çalıştığı bir süredir biliniyor. Son bilgiler ise katlanabilir - bükülebilir cihazın ne zaman ortaya çıkacağına yönelik.
Samsung’un bükülebilir - katlanabilir ekranlı bir Galaxy modeli üzerine çalıştığını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Hatta bu konuda alınan patentin görüntüleri ve detaylarını buradaki haberimizde sizler ile paylaştık. Son gelen bilgiler ise bu cihazın çok da uzak olmadığını gösteriyor.

 Katlanabilir Galaxy Ne Zaman Geliyor?

Kaynaklar sağlam… Dünyaca ünlü ekonomi yayını Bloomberg’ün iddiasına göre katlanabilir ekranlı Samsung cihaz 2017 yılında tanıtılabilir. Aslında cihaza “merhaba” diyebileceğimiz tarihin önümüzdeki yıl olacağında çok emin olmamak gerek, çünkü bu Samsung’un katlanabilir-bükülebilir ekranları teknolojik olarak kullanıma hazır hale getirebileceği tarih. Ancak bu teknolojinin yeni bir cihaza hemen adapte edilip edilmeyeceğini şu an bilmiyoruz. Açıkçası, daha önce sızan bir yeniliği çok da bekleteceklerini düşünmüyorum. 

 Yeni Teknoloji Nasıl Çalışacak, Ne Sağlayacak?

Eldeki bilgiler bu yeni teknolojinin nasıl kullanılabileceğine dair bazı detaylar sunuyor. Akıllı telefonunuzu bir cüzdan gibi düşünün. Cüzdanınızı açtığınızda büyüyen bir ekran ortaya çıkacak. Böylece, mobil cihazı hem akıllı telefon hem de geniş ekranlı bir tablet gibi kullanmak mümkün olacak. Samsung’un yeni teknolojisinin nasıl görüneceğini daha iyi hayal etmek için yukarıdaki GIF ve aşağıdaki video fikir veriyor. Bakalım bu yeni teknoloji ne zaman gelecek ve akıllı telefon dünyasını değiştirmeyi başaracak mı?
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0