• Anasayfa
  • Donanım
  • SanDisk'ten iPad ve iPhone’a Özel 128 GB’lık Flaş Bellek

SanDisk'ten iPad ve iPhone’a Özel 128 GB’lık Flaş Bellek

0
0
0
0
0
​Birkaç gün önce SanDisk, dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartını tanıtmıştı. Şirket şimdi de iPhone ve iPad cihazları için geliştirdiği flaş belleğini de tanıttı.

Birkaç gün önce SanDisk, dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartını tanıtmıştı. Şirket şimdi de iPhone ve iPad cihazları için geliştirdiği flaş belleğini de tanıttı.

Flaş belleğin içerisinde bulunan Ligthning ve USB bağlantılar sayesinde Apple’ın mobil cihazları ve PC - Mac’le uyumlu olacak şekilde çalışan bellek, 128 GB’lık bir alana sahip. Piyasalarda 64 GB’a kadar satılan flaş bellekler arasındaki en yüksek alana sahip olan ürün, tüm dosyalarınızı Apple cihazları arasında aktarmanızı sağlayacak. iXpand Syc uygulaması sayesinde parmak izi teknolojisi Touch ID’de de kullanılabiliyor. Bu özellikle birlikte kullanıcılar, dosyalarını Touch ID sayesinde şifreleyebiliyorlar. Ayrıca bu flaş bellek sayesinde içerisinde bulunan dosyaların farklı uygulamalarla etkileşim kurması sağlanabiliyor. SanDisk, 128 GB’lık flaş belleğin ne zaman satışa sunulacağını açıklamadı, fakat ürünün etiket fiyatının 150 dolar civarında olması bekleniyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0