• Anasayfa
  • Donanım
  • Dosyaları Kablosuz Şekilde Aktarabilen Flaş Bellek: Connect

Dosyaları Kablosuz Şekilde Aktarabilen Flaş Bellek: Connect

1
1
0
0
0
SanDisk, kablosuz olarak veri aktarımı yapabilen farklı dahili hafıza seçeneklerine sahip yeni flaş belleği Connect'i satışa sundu.
Bu yıl SanDisk’in çıkardığı microSD ve USB bellekler, dünya genelinde kullanıcıların çok ilgisini çekmişti. Tasarımıyla göze hitap eden bu flaş bellek, yetersiz depolama alanına sahip akıllı telefonlar için oldukça ideal bir çözüm olacak.

Flaş belleğin 16, 32, 64 ve 128 GB alternatif depolama seçenekleri bulunuyor. iOS ve Android cihazlarda gerekli olan uygulamaların yüklenmesiyle bağlantı kurulabilen flaş bellek, HD videoları 4.5 saatlik bir süre içerisinde kablosuz olarak diğer cihazlara aktarabiliyor. Aynı anda 3 farklı cihaz ile bağlantı kurabilen flaş bellek, 802. 11 b/g/n bağlantı desteğine sahip. 2.4GHz saat hızında veri aktarımı yapabilen ve USB girişinin de bulunduğu Connect isimli flaş bellekte ayrıca USB girişi de bulunuyor. Bu sayede istenildiği zaman bilgisayara bağlanıp dosya aktarımı yapıp, şarj edilebiliyor.Akıllı telefonlarda fotoğraf, video ve müzik gibi uygulamaları kontrol edip transferini yapabilen Connect, SanDisk’in resmi sitesinden satın alınabildiği gibi BestBuy, Amazon gibi büyük online alışveriş sitelerinden de satın alınabiliyor. Cihazın fiyatı, kapasite alternatiflerine göre 30 ila 100 dolar arasında değişkenlik gösteriyor.


1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0