Sıkı Durun, Bu Göreceğiniz Bilgisayar Tam 60.000TL!

8
3
1
1
0
Sıkı Durun, Bu Göreceğiniz Bilgisayar Tam 60.000TL!
2002 yılından bu yana Wallace Santos tarafından kurularak custom dediğimiz bilgisayarlar üreten Maingear'ın son özel masaüstü toplaması değeri ve içerdikleri ile göz dolduruyor!
Birçoğumuzun hayalinde olan fiyatı yükseklerdeki muhteşem toplama bilgisayarlar bulunuyor. Buna en güzel örneği ise Amerika'daki Origin PC ve Maingear'ı örnek verebiliriz. Ülkemizde de Phoneix markası altında yapılan bu işlemde biraz sağlam paralar vererek özel soğutmalı ve yüksek performansa sahip bilgisayarlar edinebiliyorsunuz. Bu noktada Wallace Santos tarafından kurulan Maingear öyle bir PC topladı ki akıllara zarar!

Yaklaşık olarak 50-60 Bin TL gibi fiyatlara sahip olan özel yapım pc hazırladı. Teknik özelliklerine baktığınızda tabiki ağzımız açık kalıyor. Ama baştan belirtelim. Yapım amaci bir oyun bilgisayarı değil. Asıl amaç render gibi işler olduğunu belirtmiş olalım.
 

Check out this #Force featuring dual Intel #Xeon E5-2687v3, quad NVIDIA GeForce #TitanZ, 10TB of Samsung USA EVO SSDs, dual Corsair AX1200i, ASUS workstation motherboard topped with EK Water Blocks

Posted by MAINGEAR Computers on 8 Şubat 2016 Pazartesi
 

Yukarıda videosunu görebileceğiniz firmanın Force isimli PC modifikasyonuna göre hazırlanan bilgisayarın teknik özelliklerinde Asus Z10PE-D16WS anakart, 2 adet Intel Xeon E5-2687v3 işlemci, 4 adet Nvidia GeForce Titan Z, 10TB Samsung EVO SSD, iki adet 1200 Watt değerindeki Corsair AX1200i güç kaynağı, 120GB RAM ve EK Water Blocks üretimi özel sıvı soğutma bulunuyor. Yani render işlemi için hayvani bir bilgisayar var karşımızda.

Yukarıdaki videoda kafama takılan şey ise "What do you think of this build?" yani "Bu bilgisayar için ne düşünüyorsunuz?" diye sormuş adam. Sesi gayet sakin bir şekilde.. Abicim öyle soru mu olur yahu? Bu bilgisayarı birine versen kafayı yer. Hele ki render işlemi için fazla fazla coşan bir bilgisayar yapmış adamlar. Neyse, eğer sadece şov değil aynı zamanda bir alıcı için yapmışlar ise alacak olan adam artık güle güle kullansın diyelim. (Ayrıca manşet ve haber başlık görsellerinde kullandığım PC yukarıdaki değil. O Force serisinin klasik 10500TL-18000TL arasında değişen bir modeli)
8
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
8
3
1
1
0