Sipariş Ettiği Ürünün Yerine Eski Telefon Gönderdiler

1
0
0
0
0
Sipariş Ettiği Ürünün Yerine Eski Telefon Gönderdiler
Adıyaman'da gazetecilik yapan Zeynel Karasu adındaki ağabeyimize, internet yoluyla sipariş verdiği telefonun yerine eski bir telefon gönderip üstüne "dua et hıyar göndermemişler" demişler.
Adıyaman'da gazetecilik yapan Zeynel Karasu, televizyonda gördüğü tanıtıcı reklamdaki telefonun aynısından sipariş vermiş. Bir kaç gün sonra gelen kargoda, sipariş verdiği telefon yerine eski püskü bir telefon gönderilmiş. Haliyle şoka giren Zeynel Karasu, sipariş verdiği telefon firmasını arayarak durumu bildirmiş.

Asıl olay bundan sonra başlıyor. Zeynel Karasu bulunduğu durumu anlatarak, konuyla ilgili bilgilendirilmesini istediğinde "Sen dua et telefon yerine hıyar göndermemişler" cevabıyla karşılaşmış. (hatırlarsınız, son bir kaç sene içerisinde oldukça meşhur olmaya başlamıştı sipariş verilen ürün yerine hıyar gönderilmesi)

Sonrasında Zeynel Karasu, ilgili telefon firmasını şikayet edeceğini söyledi, fakat biz de birkaç öneride bulunalım. Öncelikle bu konuyla ilgili bir haber ve video hazırlamıştık. Haberimize buradan, videoya da buradan ulaşarak, olası durumlarla karşılaşmamanız için bazı ipuçları yakalayabilirsiniz. (umarız Zeynel ağabey sesimizi duyar da tekrar aynı sorunlarla karşılaşmaz)

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0