• Anasayfa
  • Donanım
  • Sony, PlayStation 5 İçin Kıdemli Oyun Programcısı Arıyor

Sony, PlayStation 5 İçin Kıdemli Oyun Programcısı Arıyor

0
0
0
0
0
Sony, PlayStation 5 İçin Kıdemli Oyun Programcısı Arıyor
Sony, yayınladığı iş ilanıyla 'Kıdemli Oyun Programcısı' aradığını duyurdu.
Sony, vermiş olduğu iş ilanıyla ‘Kıdemli Oyun Programcısı’ aradığını duyurdu. Şirket, ilanı özellikle PlayStation 5 için yayınladığını açıklamamış olsa da tüm veriler ilanın PlayStation 5 için olduğunu gösteriyor.

Sony’nin iş ilanıyla ilgili açıklaması da şu şekilde:

Biz Sony Compute Entertainment of America olarak size heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Sonraki nesil oyunlarımızı geliştirmemizde bize yardımcı olacak üst düzeyde oyun programcısı arıyoruz. Oyunlara tutkulu olan bir kimse için nadir bir fırsat olduğunu düşündüğümüz ilanımıza, aradığımız iş profiline uygun olup olmadığınızı kontrol ettikten sonra başvurabilirsiniz.

İlanda da gördüğünüz üzere ‘yeni nesil oyunlarımız’ tabiri bulunuyor. Bu da ilanın, PlayStation 4’ün yaklaşık 19 ay önce çıkmasından dolayı PlayStation 5 için geçerli olduğunu gösteriyor.

Peki Sony’nin yeni bir oyun programcısı aramasının nedeni ne olabilir? Tabii ki tecrübeli insanların bilgilerinden faydalanmak ve bu şekilde iş ilanları yayınlamak son derece doğal. Fakat ‘kıdemli oyun programcısı’ ibaresi, şirketin mevcut oyun programcılarının PS4 oyunlarında performanslarının yetersiz olması anlamına da geliyor olabilir. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0