• Anasayfa
  • Donanım
  • Sony, Playstation 3 ve Playstation 4 Modellerini Değiştirebilir

Sony, Playstation 3 ve Playstation 4 Modellerini Değiştirebilir

0
0
0
0
0
Sony, Playstation 3 ve Playstation 4 Modellerini Değiştirebilir
Şirket, kullanıcılarına daha küçük boyutlarda daha yüksek performans ile çalışan aynı zamanda tükettiği enerji bakımından cimri davranan konsollar üretmeye çalışıyor.
 
Sony’nin Playstation 2’den itibaren modeller üzerinden devamlı bir değişim sürecine girdiğini biliyoruz. Şirket, kullanıcılarına daha küçük boyutlarda daha yüksek performans ile çalışan aynı zamanda tükettiği enerji bakımından cimri davranan konsollar üretmeye çalışıyor.

Ünlü konsol üreticisi Sony’nin bu tutumu tüm kullanıcılarını Playstation 4 için de aynı beklentilere yönlendirdi. Şimdi ise Endonezya Ulaştırma Bakanlığının web sitesinden elde edilen bir bilgiye göre PS4’ün farklı bir modeli çıkıyor olabilir. CUH-1106A kodlu model numarası da bunu düşünmelerine sebep oldu.

Aynı sayfadan elde edilen bilgiler dahilinde PS3'e ait bir yeni modelin olduğu da söyleniyor. Konsol kullanıcıları PS3’ün bir revizyona girdiğini iddia ediyor. Bir diğer söylenti ise Sony’nin bu değişiklikleri E3 etkinliğinde duyuracakları yönünde. Bakalım etkinlikten sonra konsol dünyasında ne gibi değişikliker boy göstercek.  
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0