Star Wars'da Dondurulmuş Han Solo Temalı Buzdolabı

0
0
0
0
0
Star Wars hayranlarının şu dünyada çektikleri bir dert varsa, o da sevdalarının cüzdanlarına olan kastıdır. İşte yine güzel bir cüzdan sömürücü vaka daha.
Star Wars hayranları burada mı? Güzel. O zaman bu haber tam sizlere göre. Efsane film serisinin üstünden bilmem kaç sene geçti ancak, her sahnesi, her saniyesi hala aklımızdadır.

İşte o sahnelerden biri de, Darth Vader tarafından yakalanan Han Solo'nun dondurulması. Sahneyi hatırlayacaksınız, Prenses Leia, Chewbacca ve C-3PO ile birlikte Darth Vader'a yakalanan Han Solo, karbon içinde dondurulmuştu. İşte o sahnedeki dondurulmuş Han Solo figürü, film ile birlikte bir ikon haline gelmiş, telefon kılıflarından mobilyalara kadar, pek çok dizaynda kullanılmıştı.

   

Karşımıza son çıkan dizayn ise bir mini buzdolabı. Aslında Han Solo'nun olayında soğukla alakalı bir donma söz konusu değil. Ancak ''freezing'' kelimesi işin içine girince, tasarımcılar da hemen bu durumdan faydalanmış ve içeceklerinizi soğutmak için ideal olan mini buzdolabına, Han Solo'nun dondurulmuş figürünü çakmışlar.

   

Kırmızı LED ışıklarla da süslenmiş olan mini buzdolabının fiyatı 150 dolar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0