Star Wars Temalı, Stormtrooper Bluetooth Hoparlör

1
0
0
0
0
Star Wars Temalı, Stormtrooper Bluetooth Hoparlör
Star Wars hayranlarının ağızlarını sulandıracak, hem görüntü hem de ses kalitesi bakımından oldukça etkili bir hoparlör.
Stormtrooper'lar belki de gördüğümüz en kötü nişancılar olabilir, (yalan mı? Adamların bir tanesi de isabetli atış yapamıyor doğru düzgün) ancak bu durum kasklarının muhteşem bir tarasıma sahip olduğu gerçeğini gölgelemeye yetmiyor.

İşte o muhteşem tasarımlı kaskın, pek çok ürün üreticisi uzun süredir zaten kaymağını yemekteydi. Son olarak karşımıza çıkan şey ise mükemmel bir Bluetooth hoparlör. Boyut olarak 10.5 cm x 11.8 cm x 12.7 cm olan hoparlör, gerçek bir Stormtrooper kaskına göre biraz küçük olabilir, ancak 5W HQ hoparlörlü ses kalitesi ile Darth Vader'ın kendisini bile etkilemeye yetecek bir donanıma sahip. Resmi Star Wars ürünü olan hoparlörün, 400mAh lityum bataryası USB şarj kablosu işe şarj edilmekte, yani herhangi bir Force kullanmanıza gerek yok ( lan ne ekmeğini yedim geek lafların...). 
 


Ekim ayında piyasaya sürülecek olan Stormtrooper Bluetooth Hoparlör, 63 dolarlık fiyattan ön siparişe sunulmuş durumda. (isteyenler ürüne buradan ulaşabilirler)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0