• Anasayfa
  • Donanım
  • Star Wars'taki Millenium Falcon'un İçini 360-Derece İzleyin

Star Wars'un Uzay Aracı Millenium Falcon'un İçini 360-Derece Videoda İnceleyin!

0
0
0
0
0
Star Wars'un Uzay Aracı Millenium Falcon'un İçini 360-Derece Videoda İnceleyin!
Facebook'un 360-derece video desteği, kurumsal hesaplara da yeni iletişim yöntemleri sundu. Star Wars resmi Facebook hesabı, Han Solo'nun kullandığı uzay gemisi Millenium Falcon'un tüm yönleriyle incelenebildiği bir video yayınladı.

Star Wars serisinin ikonik uzay gemisi Millennium Falcon'un içini incelemek ister miydiniz? Eğer sağlam bir SW fanıysanız bunun için sabırsızlandığınıza eminim. Filmlerde Han Solo'nun kullandığı popüler uzay aracı imdi tüm yönleriyle karşımızda. 

 Facebook'un 360-derece Özelliği ile İzleyin!

Geçtiğimiz dönemde 360 derece video desteğini duyuruan Facebook'un bu yeni özelliği, resmi hesaplara iham vermiş olmalı ki bu alanda güzel paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Son filmi Star Force The Force Awakens ile gündeme oturan efsane serinin ikonik uzay gemisi Millennium Falcon'un iç tasarımını tüm yönleriyle gösteren 360-derece video da SW Facebook hesabı tarafından yayınlandı. Şimdiden 2 milyon kişinin izlediği videoyu aşağıda bulabilirsiniz.
 

 
Step Inside the Millennium Falcon

Make yourself at home at the controls of the fastest hunk of junk in the galaxy with this 360-degree photo of the Millennium Falcon’s cockpit!

Star Wars tarafından gönderildi 1 Nisan 2016 Cuma
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0