• Anasayfa
  • Donanım
  • 17 Ay Boyunca Suyun Altında Kalan GoPro, Çalışır Şekilde Çıkarıldı

17 Ay Boyunca Suyun Altında Kalan GoPro, Çalışır Şekilde Çıkarıldı

0
0
0
0
0
17 Ay Boyunca Suyun Altında Kalan GoPro, Çalışır Şekilde Çıkarıldı
​Hayatına heyecan katmayı seven insanların en favori cihazlarından olan GoPro, tüm zorlu şartlarda kullanılabiliyor. Tabi cihaza zarar gelmemesi için doğru bir şekilde yerleştirilmesi gerek. Beau Ouimette, tam 17 ay boyunca su altında kalmış bir GoPro buldu. Bulunan cihazda kaydedilen son görüntüler ise zarar görmemiş.
Hayatına heyecan katmayı seven kişilerin en favori cihazlarından olan GoPro, tüm zorlu şartlarda kullanılabiliyor. Tabi cihaza zarar gelmemesi için doğru bir şekilde yerleştirilmesi gerek. Beau Ouimette, tam 17 ay boyunca su altında kalmış bir GoPro buldu. Bulunan cihazda kaydedilen son görüntüler ise zarar görmemiş.
 
GoPro, sahibinin çıktığı rafting turunda kayboluyor. Sahibinin yaptığı bir manevra ile savrulmasıyla elinden düşen ve akıntıyla birlikte sürüklenen GoPro, son anlarını ise kaydetmeyi başarıyor.
 
17 ay boyunca su altında kalan GoPro’yla ilgili dikkat çeken en önemli nokta ise, 2 yıla yakın süre içerisinde şarjı bitmesine rağmen içinde kaydettiği videoyu sorunsuz bir şekilde saklayabilmesi. GoPro’yu bulan kişi, uzun yıllardır metal dedektörle su altında bir şeyler arayan Beau Ouimette isimli bir kişi.
 
GoPro’yu bulan Ouimette, kameranın gerçek sahibinin mesaj atması durumunda herhangi bir ücret talep etmeden iade etmeye hazır olduğunu söyledi. Bakalım GoPro’nun son dakikalarında hangi görüntüler kayıt altına alınmış.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0