Küçüklüğün Sınırlarını Zorlayan Ekran: TinyScreen

0
0
0
0
0
Küçüklüğün Sınırlarını Zorlayan Ekran: TinyScreen
0.96 inçlik ekranıyla TinyScreen, büyük ekranların her zaman etkili olduğu tezini çürütecek nitelikte.
Günümüzde cep telefonları gitgide büyüyor. Artık bunların önünü alamaz hale geldik. Ancak bazı elektronik cihazların da küçük kalması gerektiğine inananlardanım. Fakat bir Kickstarter projesi var ki, küçüklük olayının suyunu çıkarmış diyebiliriz.

TinyScreen ismiyle projelendirilen cihaza bir sürü işlev yüklemek mümkün. Neler yapabildiğine bir göz atacak olursak, bu ekranı akıllı saat olarak kullanabiliyoruz. Bunun yanında oyun oynayabileceğimiz minik bir el konsoluna dönüşebiliyor. Ayrıca çıkan görsellerde gördüğümüz üzere akıllı gözlük olarak kullanılabilme şansınız da var. Aslında bakınca bu cihazla oyun oynamak imkansız, gözlüğe takmak eğreti gibi duruyor. Ancak yine de bu cihazın çok kötü olduğu anlamına gelmiyor.
Projenin geliştiricisi Ken Burns'ün amacı, ucuz yollardan akıllı saati bizlere kavuşturmak. Biraz Raspberry Pi biraz da Project Ara'yı bizlere hatırlatan cihaza 26 Dolarlık bir bağış yaptığınızda, ürünü size yolluyorlar. Ancak akıllı saat kitini istiyorsanız 90 Dolar ödemeniz gerekli. Şu an için 67.422 Dolar toplayan TinyScreen 15.000 Dolarlık hedefini çoktan geçmiş durumda.


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0