Titanik'in 8-Bit'lik Oyun Videosu Yayınlandı

2
0
0
0
0
Titanik'in 8-Bit'lik Oyun Videosu Yayınlandı
Titanik filmine farklı bir bakış açısı getirerek 8-bitlik video oyunu versiyonu için küçük bir video hazırlanmış. Eğer aranızda bu filmi seven varsa video kendini istemsiz olarak izletiyor. 
İçinizde Titanik filmini bilmeyen yoktur. Çoğumuzun çocukluğunda defalarca izlediği ve her seferinde ne kadar saçma olsa da duygulandığı bu film, günümüzde eskisi kadar çok izlenmiyor.

Bu efsanevi filme farklı bir bakış açısı getirerek 8-bitlik video oyunu versiyonu için küçük bir video hazırlanmış. Eğer aranızda bu filmi seven varsa video kendini istemsiz olarak izletiyor. 

8-bit oyunların videoları, son zamanlarda sık sık gündeme gelmeye başladı. Oyunu yayınlayan YouTube kanalı, bu tarz videolar çekmeyi kendine görev edinmiş gibi. Titanik de bu çekilen videolar arasında kendisine yer buluyor. 8-bitlik oyun aslında oldukça hoş gözüküyor. Geminin güvertesinde sigara içebiliyorsunuz, kumar oynayabiliyorsunuz, Rose’u çıplak olarak çizebiliyorsunuz (oyunun 8-bitlik olduğunu unutup heyecanlanmayın), gemi batarken kaçmaya çalışıyorsunuz ve ölüyorsunuz. Bu macera dolu 8-bitlik oyunu yayınlarlar mı bilinmez ama video gayet başarılı olmuş.

 

Kaynak: Sploid
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0