Karbon Fiber Kaplama Oyun Mouse'u: TORQ X10

0
0
0
0
0
Oyun oynamak için kullandığımız fareler, yoğun mühendislik çalışmaları altında, modern evlerin vazgeçilmez elektronik aletlerinden biri haline geldi. Bu mühendislik harikası mouselardan birini örnek göstermek gerekirse EVGA TORQ X10 Carbon güzel bir örnek olabilir.
Oyun oynamak için kullandığımız fareler, yoğun mühendislik çalışmaları altında, modern evlerin vazgeçilmez elektronik aletlerinden biri haline geldi. Bu mühendislik harikası mouselardan birini örnek göstermek gerekirse EVGA TORQ X10 Carbon güzel bir örnek olabilir. 8,200dpi lazer sensörü, dokuz programlanabilir tuşu, 20 milyon tıklamaya kadar ömrü ve tabi ki LED aydınlatmasıyla oldukça başarılı bir ürün ve en önemli özelliği karbon fiberden yapılmış olması.

GeForce grafik kartları yapmasıyla bilinen EVGA şirketi, geçen yıl aksesuar sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Bu hızlı girişi devam ettirebilmek ve daha fazla ses getirebilmek için bu ürünü bize sundu. X10 Carbon en önemli yanı insana olabildiğince havalı hissettiriyor. Bu gösterişli karbon fiber çok fazla fark yaratmasa da oval plastik tuşları rahatlık konusunda farklı bir boyut açmış. Kaydırma tekerleği ve büyük yan tuşlarının dokunarak bulunması oldukça kolay. Aynı zamanda mouse iki taraflı kullanıma açık, böylece solaklara da büyük kolaylık sağlıyor.

Tasarımı ve kullanılan materyaller açısından gösterişli arabalara benzemesinin yanında, ayarlanabilir ağırlığıyla da dikkat çekiyor. TORQ X10 ekstra ağırlıkla birlikte geliyor. Bu ağırlıkları çıkarmak için de özel bir tornavida gönderiyorlar. İsterseniz mouse’un tasarımıyla oynayıp ağırlığını azaltabiliyorsunuz. 

Kaynak: TheVerge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0