Uzay Gemisini Andıran 3 Parçalı Oyun Bilgisayarı

1
0
0
0
0
Standart bilgisayar tasarımlarından farklı olarak gelen Trinity bilgisayarlar, üç parçadan oluşuyor ve görüntü itibariyle uzay gemilerini andırıyor.
Bazı üretici firmalar, kalıplaşmış bilgisayar tasarımları yerine farklı tasarımlar kullanarak hem kullanıcıların ilgilerini çekmiş oluyorlar, hem de bizim de ilgimizi çektiği için doğal olarak reklamlarını yapmış oluyorlar. CyberPower adındaki Amerikalı şirket, üç parçadan oluşan bir oyun bilgisayarını tanıttı. 

Şirket tarafından ‘güzel ve canavar’ olarak lanse edilen bilgisayar, toplam üç parçadan oluşuyor. Ayrı ayrı isimlendirilen bu parçalardan Blade I ismindeki parçada 2 GB’lık Nvidia GeForce GTX 750 Ti ekran kartı bulunuyor. 

Blade II’de ise AMD A10-7700K işlemci veya Intel Core i7-5820K işlemci bulunuyor. Son parça olan Blade III’te ise SSD ve mekanik sabit disk kullanılıyor.Mini ITX anakartlara destek veren bu bilgisayarlar, Windows 8.1 ile birlikte geliyor. Farklı donanımsal özelliklerle birlikte birçok alternatifi olan bilgisayarlardan Trinity 100 ismindeki ürün 955 dolar fiyata sahipken, en yüksek sistem özelliklerine sahip olan Trinity Extreme ise 1795 dolardan satışa sunulacak.Bilgisayarların ABD’den sonra yurtdışındaki ülkelerde de satışa sunulması bekleniyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0