Uçan Kaykay Gerçek Oldu!

0
0
0
0
0
Uçan Kaykay Gerçek Oldu!
Geleceğe Dönüş filminde boy gösteren uçan kaykay gerçek oldu. Huvr adlı firmanın yaptığı kaykay, bilinen fizik kanunlarını hiçe sayıyor. Tony Hawk'ın da bulunduğu video uçan kaykay videosu uzun süre konuşulacak gibi görünüyor.
İlk söylendiğinde kulağa her ne kadar gerçek dışıymış gibi gelsede, Geleceğe Dönüş filmindeki uçan kaykay görücüye çıktı. Huvr adlı firmanın yaptığı kaykay, video da Christopher Lloyd tarafından getirilip, tanıtılıyor.

Ancak Geleceğe Dönüş 4'ün geleceğinin konuşulduğu son zamanlarda böyle bir video yayınlanması acaba 'Geleceğe Dönüş 4 mü geliyor?' sorularını akıllara getirmiyor değil. Tabii videonun da ne kadar gerçek olduğu tartışılmakta. Huvr'nin sitesinde 'yasal bildirimler' kısmında ürünün her hangi bir ileri tarihte üretileceğine yönelik bilgiler yer almakta. Yani bir beklenti yaratmamak için de böyle bir ibare kullanılmış olabilir, ama uçan kaykay şu anki teknoloji ile pek üretilebilecek gibi görünmüyor.

Bilgisayar oyunlarından da tanıdığımız Tony Hawk'ın da bulunduğu video oldukça ilginç görünüyor. Bakalım yayınlanan videoyu siz nasıl bulacaksınız?

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0