Ucuz Yollu 18.000 mAh’lik Portatif Batarya

1
0
0
0
0
​Artık gelişen ekran teknolojileriyle birlikte bataryanın da önemi iyice artmaya başladı. Seyahat esnasında zaman geçirmek için sağlam grafiklere sahip bir oyun oynamak, artık neredeyse imkansız hale geldi. 
Artık gelişen ekran teknolojileriyle birlikte bataryanın da önemi iyice artmaya başladı. Seyahat esnasında zaman geçirmek için sağlam grafiklere sahip bir oyun oynamak, artık neredeyse imkansız hale geldi. İşte bu sorunları ortadan kaldırmak için hem tasarım olarak şık, hem portatif hem de yüksek mAh gücüne sahip portatif bir bataryayı tanıtmak istiyoruz: Power Vault.

Son derece kompakt, hafif ve alüminyum kaplama olması nedeniyle dayanıkı olan Power Vault, çift USB portu sayesinde akıllı telefonunuzu şarj ederken ayrıca tabletinizi de şarj etmenize olanak sağlıyor.


Özellikle seyahat etmeyi seven kişilerin ilgisini daha fazla çekeceğini tahmin ettiğimiz ürün, 30 dolar etiket fiyatına sahip. Ürüne, uluslararası nakliyenin de mevcut olduğunu belirterek kargo ücretleri dahil toplam 35 dolar karşılığında şuradaki linki kullanarak sahip olabileceğinizi belirtelim. 

Kaynak: TheNextWeb
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0