• Anasayfa
  • Donanım
  • Ünlülerin Çıplak Fotoğraflarını Yayımlayan Kişinin Evine Baskın Yapıldı!

Ünlülerin Çıplak Fotoğraflarını Yayımlayan Kişinin Evine Baskın Yapıldı!

1
0
0
0
0
Geçtiğimiz yıl birçok ünlü ismin iCloud hesabının ele geçirilmesiyle paylaşılan çıplak fotoğrafları yayımlayan kişinin ABD'nin Chicago kentindeki evine baskın yapıldı.
Geçtiğimiz yılın yaz aylarında yaşanan iCloud faciası, sadece teknoloji dünyasını yakından ilgilendirmemişti. Google Görseller’in çökmesine neden olan bu olay sonrası Jennifer Lawrence, Kim Kardashian, Kate Upton ve Rihanna gibi dünyaca ünlü isimlerin aralarında bulunduğu yüzlerce kişinin çıplak fotoğrafları deşifre olmuştu. Bunu yapan kişinin, ABD’nin Chicago kentinde yaşayan Emilio Herrera isimli bir kişi olduğu belirtiliyor.

Herrera’nın evine yapılan baskın sonrası ünlülere ait çıplak fotoğrafların bulunduğu çok sayıda cep telefonu, bilgisayar ve taşınabilir flaş bellek bulundu. Gawker sitesinin haberine göre Herrera’nın ünlü kadınlara ait 500 iCloud hesabına girdiği tespit edildi. Evde bulunan bilgisayarlardan ünlü kadınlara ait hesaplara girdiği belirlenmiş olsa da Herrera hakkında hala resmi bir suçlama getirilmemiş. Bu olay sonrası en çok konuşulan kadınlardan bir tanesi Jennifer Lawrence olmuş, “Bu benim özelim ve kimseyi ilgilendirmez. Uzakta olan erkek arkadaşımın porno film izlemesi mi, yoksa çıplak fotoğraflarıma bakması mı iyi?” demişti. (bence de ikinci söylediğinizde haklısınız Jennifer hanım)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0