• Anasayfa
  • Donanım
  • Sahip Olduğu Özelliklerle Rakipleri Arasında Ayrı Bir Karizma Edinen Şarj Aleti: UsBidi

Sahip Olduğu Özelliklerle Rakipleri Arasında Ayrı Bir Karizma Edinen Şarj Aleti: UsBidi

0
0
0
0
0
Bir Kickstarter projesi olan UsBidi, telefonun bataryasının tam olarak dolum sağlamasının ardından elektrik akımını keserek bataryanın ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor.
Gerek Kickstarter’dan gerekse farklı üretici firmalarından sürekli olarak akıllı şarj aleti çözümleri geliyor. Bilmem kaç dakikada full şarj sağlayan, ufak boyutuna rağmen yüksek kapasiteye sahip olan taşınabilir şarj aletlerine dair birçok haber paylaştık. Yine bir Kickstarter projesi olan UsBidi ise şarj kavramına farklı bir misyon yüklüyor.

Rakiplerine göre akıllı olmasının en büyük sebebi ise telefonun tam şarj olduğu sırada enerji akımını keserek cihaza yüklenecek gereksiz elektrik akımını kesmesi. Bu sayede enerjiden tasarruf edildiği gibi bataryanın da ömrü uzatılmış oluyor. Cihazı, akıllı telefon ya da tabletinizi senkronize ederek kullanabiliyorsunuz. Senkronize işlemi tamamlandığında mod değiştirmek için cihazın üzerine baskı yaparak telefonun şarj süresini hızlandırabilirsiniz. Aynı şekilde telefonun bataryasının normal şartlara göre iki kat daha hızlı dolmasını sağlayabilirsiniz.UsBidi’nin üreticisi Xiaowu Yan, cihazla ilgili olarak “Biz kullanıcılara israf etmelerini engelleyecek, düzenli bir şarj ile pillerin korunmasını sağlayacak cihaz geliştirdik” diyor. Kablonun üç farklı uzunluğa sahip alternatifleri bulunuyor. 0,3 metre, 0,9 metre ve 1,8 metre uzunluklarda gelecek olan UsBidi, 18 dolardan başlayan fiyatlarla ve farklı renk alternatifleriyle gelecek. Daha detaylı bilgi almak için şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0