• Anasayfa
  • Donanım
  • Vestel, Android TV’yi Destekleyen UHD Televizyonunu Satışa Çıkarıyor

Vestel, Android TV’yi Destekleyen UHD Televizyonunu Satışa Çıkarıyor

0
0
0
0
0
Türkiye’nin en önemli beyaz eşya üreticilerinden olan Vestel, Android TV platformunu destekleyen UHD televizyonlarıyla birlikte uydu alıcı cihazlarını satışa çıkarıyor.
Vestel’in bugün paylaştığı bilgiye göre şirket, 4K/UHD görüntü çözünürlüğüne sahip Android TV tabanlı televizyonlar ve uydu alıcılarını satışa sunmaya başlayacak. Akıllı içerik arama ve öneri servisinin bulunduğu bu ürünler,TV yayın akışından ve film servislerinden size uygun tavsiye içeriklerde bulunacak. 

Vestel’in Android TV tabanlı ürünlerinin diğer TV’lere de yayın aktarımı yapılabileceği söyleniyor. Bu sayede birden fazla kanal izlenecek, Android’in sağladığı hizmet sayesinde yayınlar kayıt edilebilecek. Google’ın bir yıl önce tanıttığı Android TV’de, Android uygulamalarıyla birlikte oyunlar da oynanabiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra klavye, oyun konsolu, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar da Android TV tabanlı Vestel ürünlerinde kullanılabilecek.Vestel’den bu cihazlarla ilgili fiyat bilgilendirilmesi yapılmadı, fakat bu alanda farklı üreticilerin de işin içine gireceğini varsayarsak fiyatların o kadar da uçuk olmayacağını söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0