ViewSonic'ten 28 inç Ekran Monitör: VG2847Smh

0
0
0
0
0
ViewSonic, uzun bir aradan sonra yeni monitörünü teknoloji dünyasına tanıttı. VG2847Smh isimli monitör, şirketin yakın takipçileri tarafından mercek altına alındı. 
ViewSonic, uzun bir aradan sonra yeni monitörünü teknoloji dünyasına tanıttı. VG2847Smh isimli monitör, şirketin yakın takipçileri tarafından mercek altına alındı. 

Yılan hikayesine dönen ‘’hangi özelliklerle gelecek ve kaç para olacak’’ sorularına cevap veren ViewSonic, merakla beklenen monitörünü kullanıcılara tanıttı. 28 inç Full HD MVA paneliyle boy gösteren monitör, SuperClear Pro teknolojisiyle üretilmiş. Monitörün arka tarafında ise PC bağlantıları için tasarlanmış bir panel bulunuyor. HDMI, DisplayPort, D-Sub ve USB girişlerini bünyesinde barındıran monitör, ViewMode seçeneğiyle kaliteli bir renk sunumu yapıyor. Ayrıca Flicker-Free (LED arka aydınlatmalara gönderilen enerji üzerindeki dalgalanmaları önleyerek ekranda oluşan ve aslında birçok zaman farkedilmeyen titreşimlerin tamamen önlenmesi) ve Blue Ligh Filter ( farklı kullanım alanlarına göre ayar yapmanıza ve uzun süre kullanımlar için mavi ışık seviyesini düşürerek oluşabilecek göz yorulmalarınına benzer etkileri ortadan kaldırır) teknolojilerine de sahip olduğunu haberimize ekleyelim.1080p (1920x1080) çözünürlük, 300 nit parlaklık, 3009:1 kontrast, 176 derece görüş açısı, parlaklığı önleyici ekran ve dahili 2 watt hoparlörler monitörün diğer özellikleri arasında yer alıyor. VG2847Smh’ye sahip olmak için 490 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.Kaynak: 3dnews.ru
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0