Mükemmel Selfie Kameralarıyla Vivo X7 ve X7 Plus Resmi Olarak Tanıtıldı

2
0
0
0
0
Vivo'nun iki yeni fiyat performans telefonu Vivo X7 ve X7 Plus bugün resmi olarak tanıtıldı. Cihazlar 16MP çözünürlüklü ön (selfie) kameralarıyla dikkat çekiyor.
Çinli üreticilerdeki Apple sevdası nedir bilemiyoruz ancak çoğu Çinli akıllı telefon üreticisi Apple'ın ürünlerini bir şekilde taklit etmeye çalışıyor. Her ne kadar Apple ürünlerini taklit etseler de çok güçlü teknik özelliklerle cihazları uygun fiyatla satışa sundukları için dünya genelinde büyük bir başarı elde ediyorlar.

Bu Çinli üreticilerden biri olan Vivo geçtiğimiz günlerde bütün detayları sızdırılan Vivo X7 ve X7 Plus akıllı telefonlarını bugün resmi olarak düzenlediği etkinlikte tanıttı. Vivo'nun yeni telefonları neredeyse iPhone 6S ailesiyle aynı tasarım hatlarını taşıyor. Sadece tasarımsal olarak birkaç küçük farklılık bulunuyor.


 

 Vivo X7 ve X7 Plus Teknik Özellikleri

Her iki cihazda hemen hemen aynı teknik özelliklere yer verilirken Vivo X7 5.2 inçlik, Vivo X7 Plus ise 5.7 inçlik ekrana sahip. Vivo X7 ailesi gücünü Qualcomm'un en yeni orta-üst segment işlemcisi Snapdragon 652'den alıyor. Her iki cihazda da 4GB RAM ve 64GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. Her iki cihaz da Android 5.1 Lollipop işletim sistemi üzerinde Vivo'nun kendi arayüzüyle çalışıyor.

Her iki telefonda da başarılı görüntüler elde edebileceğiniz 16MP çözünürlüklü ön kamera bulunuyor. Cihazların arka kameraları ise birbirinden farklı. Vivo X7'de 13MP çözünürlüklü, Vivo X7 Plus'ta ise 20MP çözünürlüklü arka kameraya yer veriliyor. Vivo X7 Çin'de 375 dolar fiyatıyla 7 Temmuz'da satışa sunulacakken 25 Temmuz'da satışa çıkacak olan Vivo X7 Plus modelinin fiyatı henüz bilinmiyor.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0