• Anasayfa
  • Donanım
  • Yürümeye Bile Üşenenler İçin Üretilen Segway İle "What Do You Mean" Şarkısıyla Dans Ettiler

Yürümeye Bile Üşenenler İçin Üretilen Segway İle "What Do You Mean" Şarkısıyla Dans Ettiler

0
0
0
0
0
Yürümeye Bile Üşenenler İçin Üretilen Segway İle "What Do You Mean" Şarkısıyla Dans Ettiler
Günümüzün giyilebilir aygıtlarından biri olacağına kesin gözüyle bakılan Segway ile Justin Bieber'ın What Do You Mean parçasına oldukça güzel bir dans coverı yapıldı.
Sanırım hepiniz Segway'i duymuşsunuzdur. Yürümeye bile üşenenler için üretilmiş olan Segway ile kaykay ile ginger dediğimiz aygıtlar arasında bir kullanım sağlayabiliyorsunuz. Üzerine bindiğiniz iki adet tekerlek ile daha kolay bir paten gibi de görünnen Segway bir anda popülerleşmeye başladı ve farklı çalışmalar da şu anda yapılıyor.

Ancak şimdiye kadar çıkan en garip iş ise davidmooretv adlı YouTube kanalı tarafından yayınlanan "What Do You Mean / Epic Segway Dance Cover @justinbieber" adlı video ile Justin Bieber'ın Ağustos'un 30'unda çıkmasına rağmen 1 ayda 120 Milyon izlenmeye ulaşan What Dou You Mean parçasına özel bir dans klibi çekildi.
 

İlerde bol bol göreceğimize benzeyen Segway için bu tarz çalışmalar da farklı bir viral çalışması gibi de durmuyor değil. Ancak başta alışması zor olsa da sonradan oldukça rahat bir kullanımı var. Tabii düz bir zemin gerektiğini hatırlatmamıza gerek yoktur sanırım. Bakalım ileride okula işe bunlarla gidip gelen kişiler görecek miyiz. Asıl merak konusu da bu.

Ayrıca konusu açılmışken aşağıdan Justin'in o klibini de izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0