Yeni Apple TV Haziran'da Gelebilir

0
0
0
0
0
Şu anda söylentiden ibaret olan yeni Apple TV görüşleri Apple'ın kendi stoğunda azaldığını gösterme sinyalleri sebebiyle Haziran'da yenisinin tanıtılacağı tahminleri baş gösterdi.
Apple'ın aslında bir eğlence platformu olan Apple TV, ülkemizde pek rağbet görmemiş olsa da Amerika'da oldukça kullananı olan bir platform olarak dikkat çekiyor.

Ayrıca söylentilere göre Haziran'da yapılacak Apple WWDC etkinliğinde tanıtılacağı tahmin edilen yeni Apple TV için durum sadece söylentide kalmıştı.Fakat görünüşe göre Apple Online Store'da birkaç gün önce "Stokta" olarak gösterilen Apple TV'ler şu anda Amerika için 1-2 hafta, ülkemiz için ise 1-2 günde gönderim yapılacağı şeklinde değişmiş. Yani stoklarda yok ve temin edilme süresi belirtilmekte.Buradan hareketle yeni Apple TV'nin geleceği söylentileri Apple'ın stok tükettiğinden yola çıkarak iyice seslendirilmeye başlandı. nceltilmiş tasarım, yeni donanım ve daha fonksiyonel bir kumanda ile birlikte baştan tasarlanmış bir işletim sistemi ise en çok konuşulan söylentilerden birkaçı olarak dikkat çekiyor.Tabii işin aslını 8 Haziran - 12 Haziran tarihleri arasında yapılacak WWDC15 etkinliğinde hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0