Yeni iPhone'da Force Touch Özelliği Olacak

0
0
0
0
0
Her geçen gün ortaya çıkan haberlere göre, iPhone 6s gümbür gümbür geliyor.
Apple'ın son olarak hayatımıza kattığı tabirlerden biri de Force Touch'dı. İlk olarak karşımıza Apple'ın yeni MacBook'u ile çıkan Force Touch sistemi, dokunmatiği ve kullanımını farklı bir boyuta taşıyacak yapıda bir sistem.

Apple'ın yeni Macbook'unda tanıttığı ve yeni nesil Macbook Air ve Macbook Pro'larda bulunacak "Force Touch" özelliğinin ne olduğunu, nasıl kullanıldığını ve ne tür imkanlar sağladığını bu haberimizde de detaylı bir şekilde sunmuştuk.

Apple'ın yeni telefonu iPhone 6s hakkında her geçen gün yeni bir söylenti çıkıyor, telefonun detayları da yavaş yavaş kendini gösteriyor. Bu söylentilere son ekleneni ise Bloomberg'den gelmekte. Gelen bilgilere göre Apple, yeni telefonunda laptoplarında kullandığı Force Touch özelliğini kullanacak. Hatta özellik telefonlar için üretim aşamasında. Force Touch sistemi son olarak Apple Watch'da karşımıza çıkmıştı.Yeni Force Touch özelliğine sahip olacak iPhone'un, bu sebeple 0.15mm daha uzun ve 0.2mm daha kalın olacağı da söylenmekte.Gelen bilgilere göre Apple, yeni eklenti doğrultusunda üretimi önümüzdeki ay hızlandıracak.

Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0