YouTube'a Ücretli Üyelik Sistemi Geliyor!

0
0
0
0
0
YouTube son yıllarda abarttığı reklamları için isteyen kullanıcılara ücretli reklamsız üyelik sistemini açacak.
Gerek haber, gerekse müzik konusunda çok önemli yere gelen YouTube, neredeyse her gün defalarca girdiğimiz bir Google servisi haline geldi. Bu kadar yoğun kullanımda bir servisten reklam gelirlerini arttırmak isteyen firma, başlarda pek rahatsız etmeyen reklamları sonradan videoların içine de ekleyerek neredeyse video izleme keyfimizi de bölecek hale gelmeye başlamıştı.

Google, ortaya çıkan bu rahatsızlığın farkına varmış ya da bilinçli olarak bu ortamı hazırlamış olacak ki dolaşan söylentilere göre kısa süre içinde ücretli üyelik sistemi getiriyor.Bu üyelik sistemiyle aylık bir miktar para vererek reklamları tamamen kaldırabileceksiniz. Çok yüksek bir meblanın beklenmediği bu özellik sayesinde YouTube'un gelirlerinin ciddi ölçüde artması bekleniyor. (Ben de Spotify'da olduğu gibi 10TL gibi bir ücret olacağı şeklinde olacağını düşünüyorum)

Bazı çevrelerin bu ücretli üyelik sistemine birkaç özellik daha ekleyebileceğini (yani Premium üyelik olacağını) söylerken, bu özelliklerin ne olacağı ise bilinmiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0