Zopo'dan Speed 7 ve Akıllı Saat Geliyor

0
0
0
0
0
Çinli üreticilerin yelpazesi, gitgide genişlemeye devam ediyor.
Akıllı telefon konusunda Huawei, LeTV, ZTE gibi Çin'in önde gelen firmaları önümüzdeki günlerde önemli duyurular ile yeni cihazlarını tanıtacak. Bu firmalardan biri de son zamanlar adından yavaş yavaş söz ettiren, bazılarımızda kulak aşinalığı sağlayan Zopo.

15 Temmuz'da Mobil Dünya Kongresi'nin Çin'de düzenlenen etkinliğinde bulunacak olan Zopo, hem yeni bir telefon, hem de yeni bir akıllı saat duyuracak. Birkaç ay önce ZP530 modeli ile karşımıza çıkan Zopo, o telefonun tanıtımında giyilebilir cihazlarıyla alakalı bazı görseller de paylaşmış ve meraklısına akıllı saat hamlesini bir nevi çıtlatmıştı. 

 

Şimdi ise Zopo'nun, 'Speed 7' adlı telefon ile karşımıza çıkması beklenmekte. Orta sınıf seviyesinde gelecek olan telefonda MediaTek MT6753 çipset, 3GB RAM ve 5-inç 1080p ekran gibi özellikler beklenmekte. Yeni gelecek akıllı saat konusunda ise bildiğimiz tek şey -Zopo'nun paylaştığı görselden yola çıkarak- yuvarlak çerçeveli ve altın renkte sunulacak olması (farklı renk olayı muhakkak olacaktır).

Kaynak: chinesesmartphones
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0