Ünlü Rapçi Drake, Sevdiği Netflix Dizisi Yayından Kaldırılınca Yapımcısı Oldu

67
9
5
4
3
Kanadalı rapçi Drake, sevdiği dizi Top Boy yayından kaldırılınca devreye girdi ve yapımcılığını üstlendi. Top Boy bu hafta Netflix’te üçüncü sezonu ile yayın hayatına devam edecek.

İngiliz suç dizi Top Boy, 2011- 2013 arasında İngiliz TV kanalı Channel 4’te yayınlandı. Dizi, 2 sezonu yayınlandıktan sonra yayından kaldırıldı. Kanadalı rapçi Drake, dizinin yayından kaldırılmasından duyduğu üzüntüyü Instagram hesabından yayınladığı bir gönderi ile bildirdi. Drake, dizinin yaratıcısı ve yazarı Ronan Bennett iletişime geçerek dizinin yapımcılığını üstlenebileceğini söyledi.

drake

Top Boy, Londra’nın Hackney mahallesinde geçiyor. Dizi, uyuşturucu satışı ve suç oranının yüksek olduğu bir mahallede yaşayan gençlerin hayatla mücadelesini konu alıyor. Dizinin yeni sezonunda da Hackney mahallesi gençlerinin suçla iç içe geçmiş hayatına bakacağız. 

Channel 4’te dört bölümlük 2 sezon halinde yayınlanan dizinin başrollerini Ashley Walters, Kane Robinson ve Michael Ward paylaşmıştı. Drake, yapımcılığı üstlendikten sonra dizinin kadrosunu da toplamak için çaba harcadı. Drake’in çabaları sonucunda Top Boy’un oyuncu kadrosu da eski haliyle geri dönüyor. 

Top Boy’un üçüncü sezonunun ön gösterimi oyuncular ve yapımcı Drake’in de katılımı ile 4 Eylül’de Londra’da yapıldı. Ön gösterimin ardından Top Boy 13 Eylül günü Netflix’te üçüncü sezonu ile yayın hayatına geri dönüyor.

Kaynak : https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-49643424
67
9
5
4
3
Emoji İle Tepki Ver
67
9
5
4
3