• Anasayfa
  • Drone
  • Drone’la Maçları Kaydeden Bir Kişi Mahkemeye Verildi

Drone’la Maçları Kaydeden Bir Kişi Mahkemeye Verildi

0
0
0
0
0
Drone’la Maçları Kaydeden Bir Kişi Mahkemeye Verildi
​Drone’lar, piyasaya çıktığından beri farklı kullanım haberleriyle anılmaya devam ediyor. Sigara satın almak için Drone kullanan yurdum insanından ve Atatürk Havalimanı üzerinde drone uçuran kullanıcıdan sonra şimdi de drone’la stadyum üzerinden maç kaydı yapan bir kişi mahkemeye verildi.
Drone’lar, piyasaya çıktığından beri farklı kullanım haberleriyle anılmaya devam ediyor. Sigara satın almak için drone kullanan yurdum insanından ve Atatürk Havalimanı üzerinde drone uçuran kullanıcıdan sonra şimdi de drone’la stadyum üzerinden maç kaydı yapan bir kişi mahkemeye verildi.

Nigel Winson isimli kişinin İngiltere’deki Liverpool, Nottingham Forest, Aston Villa ve Arsenal maçlarını drone’la kaydettiği ortaya çıktı. İngiltere’deki Buckingham Sarayı'nı ve kraliçenin Londra’da oturduğu rezidansı görüntülemekle de suçlanan Nigel’in 2500 Euro para cezası alabileceği söyleniyor.

Aşağıdaki videoda, Winson’un kaydettiği futbol karşılaşmasının önemli anlarını seyredeceksiniz. (hep Ercan Taner gibi spikerlik yapmak istemişimdir)
 

Kaynak: BusinessInsider
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0