• Anasayfa
  • Drone
  • Sahip Çıkacağınız Köpekler, Drone'larla Ayağınıza Kadar Getirilecek

Sahip Çıkacağınız Köpekler, Drone'larla Ayağınıza Kadar Getirilecek

1
0
0
0
0
Köpeklere sahip çıkma günü olarak belirlenen bugün için hazırlanan videoda köpekler, evlere drone'lar ile teslim ediliyor.
Bugün, köpek koruma evlerinden sahipsiz köpekleri evlatlık edinme günü. Binlerce köpek bu koruma evlerinde yeni sahiplerini bekliyor. Çoğu kişi bu köpekleri alma konusunda kararsız ve isteksiz. Bu nedenle her geçen gün artan bu koruma evlerindeki köpeklerin sayısı bir süre sonra sınırı aşıyor. Bu nedenle çoğu köpek kötü şartlar altında barınıyor.

Eğer bu köpekleri evlerinize drone'lar ile bıraksalardı, köpeklere sahip çıkar mıydınız? Yapılan son propaganda da, barınma evlerindeki köpekleri online olarak seçerek evlerinize drone'larla göndereceklerini söylüyorlar.Her yıl 3.9 milyon köpek koruma sığınaklarına götürülüyorlar. Fakat bu köpeklerin sadece yarısı yeni sahipleriyle buluşuyorlar. Çoğu ise koruma sığınaklarının yetersizliklerinden dolayı hayatını kaybediyor. Bu nedenle bugün köpeklere sahip çıkma günü ilan edilmiş ve koruma evlerindeki bu köpekler bu gün doğrultusunda yeni sahipleriyle buluşuyor.Kaynak: Gizmodo
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0