• Anasayfa
  • Oyun
  • Efsane Türk Yapımı Oyun Mount & Blade: Warband PS4 ve Xbox One'a Geldi

Efsane Türk Yapımı Oyun Mount & Blade: Warband PS4 ve Xbox One'a Geldi

0
0
0
0
0
Efsane Türk Yapımı Oyun Mount & Blade: Warband PS4 ve Xbox One'a Geldi
Yerli yapım Mount & Blade serisinin ilk oyunu Warband, PS4 ve Xbox One platformları için yayında.

Özellikle bu yıl dünyanın en büyük iki oyun fuarı E3 2016 ve bu yıl partner ülkesi olduğumuz Gamescom 2016'da da boy gösteren, tüm dünyadaki katılımcılardan yoğun ilgi gören Ankara merkezli Türk oyun şirketi TaleWorlds, Mount & Blade serisini daha fazla oyuncuya ulaştırmak için konsol dünyasına da adım atmış durumda.

Tüm dünyada ses getirmeyi başaran ender yerli yapım oyunlardan Mount&Blade serisinin yeni oyunu Mount & Blade 2: Bannerlord heyecanla beklenirken, oyunun yapımcısı TaleWorlds serinin ilk oyunu Mount & Blade: Warband'ın mevcut nesil oyun konsolları PS4 ve Xbox One'a geleceğini duyurdu.

16 Eylül itibariyle PlayStation 4 ve Xbox One için gelen serinin ilk oyunu Mount & Blade: Warband'tan sonra serinin yeni oyunu Mount & Blade 2: Bannerlord'un da PS4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanması bekleniyor. Bannerlord'un çıkışı için şirket net bir tarih belirtmezken bir önceki oyunla dünyanın en iyi 100 oyunu listesine girmeye başaran Mount & Blade'in yine ses getirici bir oyunla karşımıza çıkacağını daha şimdiden söyleyebiliriz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0