Efsanevi James Bond Oyuncusuna Göre Yeni 007, Bir Kadın Olmalı

26
12
4
1
0
Şimdiye kadar yalnızca beyaz erkekler tarafından canlandırılmış olan ikonik ajan James Bond’un kadın olması tartışmalarına Pierce Brosnan da katıldı. Brosnan, beylerin artık yoldan çekilmesi gerektiğini söyledi.

James Bond rolünü oynayan aktörler arasında ilk akla gelenlerden biri, 1995’ten 2002’ye kadar GoldenEye, Tomorrow Never Dies, The World is Not Enough ve Die Another Day filmlerinde rol alan Pierce Brosnan da rolün kime verilmesi gerektiği konusunda fikrini açıkladı. 

Bond rolü için en çok ismi geçen aktörlerden biri Idris Elba idi ancak Brosnan, rolü bir kadının alması gerektiğini söyledi. The Hollywood Reporter’a konuşan aktör, son 40 yıldır rolde hep erkekleri gördüğümüzü söylerken, “Yoldan çekilin beyler ve oraya bir kadın koyun. Bence inanılmaz olur, heyecan verici olur.” dedi.

pierce brosnan james bond

Söylentilere göre Lashana Lynch, No Time to Die adlı bir sonraki Bond filminde 007 ünvanına sahip olacak. Captain Marvel filminde Maria Rambeau rolünde gördüğümüz sanatçı, Daniel Craig’in son filmi olması beklenen ve Nisan 2020’de vizyona girecek filmde de karşımıza çıkabilir. 

Idris Elba ismi sık sık gündeme gelmiş olsa da ünlü aktör, bu yılın başlarında role kapıyı kapatmıştı. 

Daniel Craig, daha önce Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre de 007 rolünü oynamıştı. Öte yandan Craig de rolü kendisinden devralacak kişinin bir kadın olmasını desteklediğini açıklamıştı. 

Kaynak : https://www.cnet.com/news/james-bond-should-be-played-by-a-woman-next-says-pierce-brosnan/
26
12
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
26
12
4
1
0