• Anasayfa
  • Oyun
  • EA, 'Star Wars Jedi: Fallen Order' İçin Yeni Bir Tweet Attı

Electronic Arts, 'Star Wars Jedi: Fallen Order' İçin Yeni Bir Paylaşım Yaptı

23
4
2
1
0
Electronic Arts, bu hafta oyunun resmi olarak tanıtılmasının ardından yeni oyunu 'Star Wars Jedi: Fallen Order'ın reklamını yapmaya başladı.

Bu hafta gerçekleşen büyük Star Wars kutlaması sırasında piyasaya sürülmesi planlanan oyun için EA Star Wars, Twitter'dan yaptığı paylaşım ile fanlarını gerçekleşecek etkinliğe hazırlamaya başladı bile. Electronic Arts, Star Wars evrenine katılacak yeni oyun 'Star Wars Jedi: Fallen Order'ın yolda olduğunu Twitter üzerinden duyurdu.

Gönderide de görüldüğü gibi görselde bir ışın kılıcı yer alıyor ve üzerinde de Runik yazıları andıran semboller bulunmakta. "Daha fazla karşı koyma” açıklamasıyla beraber yapılan paylaşım, oyun hakkında bir bilgi vermese de oyunun bir kahramanı konu aldığını tahmin edebiliyoruz. Konu alınan kahraman, Padawan adlı Jedi, Emir 66 olayından sağ çıkmayı başarmış ve şimdi olayın sonuçlarıyla yüzleşiyor. Yani “Daha fazla karşı koyma” tavsiyesini kesinlikle üzerine alınabilecek biri.

Star Wars Jedi: Fallen Order için henüz resmi bir çıkış tarihi verilmese de oyunun ABD'de tatil sezonu olarak adlandırılan Aralık ayı sonu ile Ocak ayı başında bir tarihte piyasaya sunulacağı tahmin ediliyor.

Kaynak : https://comicbook.com/gaming/2019/04/09/star-wars-jedi-fallen-order-teaser/
23
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
23
4
2
1
0