• Anasayfa
  • Oyun
  • Android Cihazlarda Oynayabileceğiniz En İyi 5 Mobil MMORPG

Android Cihazlarda Oynayabileceğiniz En İyi 5 Mobil MMORPG

4
2
0
0
0
Android telefonunuzda ya da tabletinizde oynayabileceğiniz, başarısını kanıtlamış 5 MMORPG türünü sizler için listeledik.

Türkçeye “çok oyunculu rol yapma oyunu” olarak çevirebileceğimiz MMORPG’ler, bildiğiniz gibi oyun sektörünün son 10 yılına damga vurmuş durumdalar. Telefonların ve tabletlerin hızla gelişme göstermesiyle birlikte mobil oyun kategorileri arasında hemen yerini alan MMORPG türü, bu anlamda bize oldukça kaliteli seçenekler sunabiliyor. Biz de bu seçeneklerden 5 tanesini sizler için listeledik.

1- Order & Chaos Online

WoW’u oynayanlar ya da bilenler için Order & Chaos'a, WoW’un mobildeki hali diyebiliriz. Oldukça başarılı bir guild sisteminin bulunduğu bu Gameloft oyununda, dönemsel etkinliklerle de sürekli dinamik bir oyun içi dünya sağlanıyor. 1 GHz işlemciye ve en az 500 MB’lık RAM’e ihtiyaç duyan oyun, mobil cihazınızın hafızasında 1.7 GB yer kaplıyor. Daha yakından göz gezdirmek isterseniz, oyunu şuradan indirebilirsiniz.

2- Arcane Legends

Spacetime Studios’tan çıkan Arcane Legends, en çok indirilen Android MMORPG olma başarısına sahip. Oyunun 3 boyutlu dünyasında, Arlor krallığını orklara ve diğer şeytani güçlere korumak üzere savaşıyoruz. Oyunu indirmek isteyen arkadaşlar şuraya tıklayabilirler.

3- Dungeon Hunter 5

Hem çoklu hem de tekli modları bulunan oyunda, Valenthia krallığına yapılan bir saldırıyı bertaraf ettikten sonra, dünyanın geri kalanını da şeytani güçlerden temizlemek üzere savaşan bir ödül avcısını oynuyoruz. Yine bir Gameloft oyunu olan Dungeon Hunter, grafikleriyle bir hayli öne çıkıyor. Bu oyunu da buradan indirebilirsiniz.

4- Stellacept Online

Stellacept Online, her ne kadar kurgu olarak sıradan olmanın ilerisine gidemiyor gibi görünse de, anime tarzında yaratılmış karakterleri ve oyun dünyası ile oldukça renkli bir seçenek olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor. Şöyle buyurun.

5- Avabel Online

Avabel Online için hiç kuşkusuz en gerçekçi grafiklere sahip 3 boyutlu mobil MMORPG tanımlamasını yapabiliriz. Basitçe, 5-6 yıl evvel bilgisayarlardan aşina olduğumuz klasik MMORPG deneyimini mobil cihazlara taşıyan oyun, basit ancak başarılı kurgusu sayesinde, bir defa başlandığında uzun süre sıkılmadan oynanabiliyor. Şuradan indirebilirsiniz.

4
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
0
0
0