Akıllı televizyonunuzu Cebinizde Taşıyın

1
0
0
0
0
Akıllı televizyonunuzu Cebinizde Taşıyın
Goldmaster Smart Stick HDM-218 Cutie ile akıllı televizyonunuzun tüm unsurlarını cebinizde taşıyabiliyor, HDMI girişine sahip herhangi bir monitörü anında kişisel bir akıllı televizyona dönüştürebiliyorsunuz.
Yerli pazarın en etkili isimleri arasında gösterebileceğimiz Goldmaster, akıllı televizyon teknolojileri kategorisine bir yeni ürün daha ekledi. Smart Stick HDM-218 Cutie isimli bu ismi gibi sevimli oyuncak HDMI girişine sahip herhangi bir monitörü bir Android bilgisayara ya da akıllı televizyona dönüştürmek için kullanılabiliyor.

Android 4.2 işletim sistemini içinde barındıran bu 4 Gb'lık PC dongle, HDMI girişi olan standart (biraz büyük) bir USB bellek boyutunda. Ayrıca 1.5 GHz çift çekirdek bir işlemci ve 1 Gb RAM barındıran bu cihaz 32 Gb'a kadar da SD kart desteği sunuyor. Wi-Fi ve 3G bağlantı imkanı da sunan Cutie Smart Stick, aynı zamanda dahili USB çoklayıcısı ile klavye ve mouseunuzu da televizyonunuzda kullanmanıza olanak veriyor.

Bağlantı performansı olarak eski smart sticklerden 3 kat daha stabil ve hızlı bağlantı performansı olan Cutie; Facebook, Google, Youtube, Sosyowork gibi portallara Html 5 desteği ile erişim sağlayabilirken 1080 p çözünürlükteki videoları da destekliyor olması ihtiyaçlara cevap verebilecek bir ürün olduğunu gösteriyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0