LEGO Power Brick İle Telefonunuzu Şarj Edin

1
0
0
0
0
LEGO Power Brick İle Telefonunuzu Şarj Edin
Ayak serçe parmağını sehpaya çarpmak birinci sıradaysa, LEGO’ya basarak acı çekmek de ikinci sıralardaydı bizim çocukluğumuzda. Bir çoğumuzun çocukluğunda vazgeçilmezi olan LEGO, COI + LEGO Power Brick isimli bir ürün ile karşımıza çıkıyor
Ayak serçe parmağını sehpaya çarpmak birinci sıradaysa, LEGO’ya basarak acı çekmek de ikinci sıralardaydı bizim çocukluğumuzda. Bir çoğumuzun çocukluğunda vazgeçilmezi olan LEGO, COI + LEGO Power Brick isimli bir ürün ile karşımıza çıkıyor.
 
Kısaca şarj ünitesi olarak adlandırabileceğimiz bu LEGO ile de yaratıcılığımıza katkıda bulunabilmek de mümkün. 72 X 120 X 13 mm boyutlarındaki tek bir LEGO parçasından oluşan Power Brick, sahip olduğu micro USB/ USB bağlantı noktaları ve 4200 mAh kapasiteli pili sayesinde akıllı telefon, tablet, mp3 çalarları kolayca şarj edebilir. Üzerinde sadece bir power tuşu ve bir de güç göstergesi olan Power Brick ykaından incelemedikten sonra sıradan bir LEGO parçasıymış gibi duruyor.

LEGO parçaları kullanarak telefonunuzun görünümünü de değiştirebilirsiniz. Power Brick; sarı, kırmızı, mavi ve beyaz renk seçenekleriyle 49 Dolardan önümüzdeki ay satışa sunulacak.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0