Odanızı Monitöre Çevirmeyi Hedefleyen Proje: Immersis

0
0
0
0
0
Kickstarter’daki yaratıcı projelere bi yenisi daha eklendi. Immersis adı verilen ve özel bir projeksiyon sayesinde oyun tecrübesini tüm odaya yaymayı planlayan projenin amacı, kullanıcılarına oyunun atmosferini en gerçekçi şekilde hissettirmek.
Kickstarter’daki yaratıcı projelere bi yenisi daha eklendi. Immersis adı verilen ve özel bir projeksiyon sayesinde oyun tecrübesini tüm odaya yaymayı planlayan projenin amacı, kullanıcılarına oyunun atmosferini en gerçekçi şekilde hissettirmek.

Odanızın boyutlarına uygun olacak şekilde 180 derece açıyla ve Full HD görüntüleri duvara yansıtmayı amaçlayan projeksiyon cihazı, bilgisayarınız grafik gücüne ihtiyaç duyuyor. Sistem odanın şekline duyarlı olduğundan 3 duvara birden görüntüyü genişletiyor. 3000 lümen parlaklığında ve 50 000 saat ömürlü bir LED kullanan sistem, katlanabiliyor ve bir çanta içerisinde taşınabiliyor. Geçtiğimiz zamanlarda Microsoft tarafından tanıtılan RoomAlive projesinden çok farklı ve patentli bir teknoloji kullandığını belirten yaratıcı ekip, boş durmayıp Unity tabanlı birkaç oyun da geliştirmiş. Ekim 2015’te projenin meyvelerini toplayacak olan destekçilerin bu sistem için 2500 dolar bağış yapmaları gerekiyor. Projeye şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0