Star Wars'un Efsane Karakteri Obi-Wan Kenobi, Ewan McGregor'la Geri Dönüyor

19
2
1
0
0
Uzun süredir dedikodusu yapılan Ewan McGregor'un Obi-Wan karakterini tekrar canlandıracağı resmiyet kazandı.

Bugüne kadar ortaya atılan tüm söylentiler gerçeğe döndü. Ewan McGregor, yeni bir Star Wars projesinde Obi-Wan Kenobi olarak karşımıza geliyor. Star Wars hayranlarını sevindiren haber Kaliforniya’daki D23 Expo etkinliğinde verildi.

LucasFilm’in başkanı Kathleen Kennedy, Star Wars serisinin sevilen üyesini çağırmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Ardından sevdiğimiz isim Ewan McGregor, Duel of the Fates müziği eşliğinde sahneye çıktı. McGregor, sahneye çıktıktan sonra Kennedy’e “bu kadar hayranın önünde bana Obi-Wan’ı tekrar oynayıp oynamayacağımı sorar mısın?” dedi. Kennedy de bunun üzerine soruyu yöneltti ve McGregor çok güzel bir şekilde “Evet” cevabını verdi. Aşağıdaki videodan da bu muhteşem anları izleyebilirsiniz.

Obi-Wan Kenobi’nin bulunduğu projenin film mi dizi mi olacağı, sinemalara yönelik mi yoksa Disney+’a özel mi olacağı hakkında herhangi bir detay verilmedi. Tek bildiğimiz şey LucasFilm’in Ewan McGregor ile bir proje yapacağı. Nasıl bir şey olduğunu bilmediğimiz projenin ise senaryosu yazıldı ve gelecek yıl çekimlerine başlanacak.

ewan mcgregor obi wan

Disney+, Kasım ayında The Mandalorian isimli yeni bir Star Wars dizisi yayınlayacağını duyurdu. Dizinin oyuncu kadrosunda Game of Thrones ve Narcos’dan tanıdığımız Pedro Pascal da bulunuyor. Ayrıca Rogue One’daki Cassian Andor ve K2SO karakterlerine yönelik yeni bir dizinin de çıkacağı kesinleşti. Bu yapımın ise henüz resmi bir adı bulunmuyor.

19
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
19
2
1
0
0