Facebook’un Yeni Yıl Eğlencesi: Stickered

0
0
0
0
0
​Facebook’un Messenger ekibi, yılbaşına özel olarak yeni ve eğlenceli bazı özellikleri duyurdu. Bu özelliklerin arasında Facebook Creative Labs’in geliştirdiği “Stickered for Messenger”da bulunuyor. Bu uygulama sayesinde fotoğraflara eğlenceli çıkartmalar ekleyebiliyorsunuz.
Facebook’un Messenger ekibi, yılbaşına özel olarak yeni ve eğlenceli bazı özellikleri duyurdu. Bu özelliklerin arasında Facebook Creative Labs’in geliştirdiği “Stickered for Messenger”da bulunuyor. Bu uygulama sayesinde fotoğraflara eğlenceli çıkartmalar ekleyebiliyorsunuz.

Bu özellikle birlikte kullanıcılar fotoğraflarına eğlenceli çerçeveler ekleyebilecek, Messenger üzerinden mesaj aldıkları sırada gelen duyurudaki kullanıcı resimlerini kar kümesi şeklinde görüntüleyebilecek ve yılbaşına özel çıkartma setlerini indirebilecekler.

Kısa bir süre önce Android kullanıcıları için kullanıma sunulan Stickered, şimdi de iOS kullanıcıları için çıktı. Windows Phone kullanıcıları için beta sürecinde olan uygulamanın, kısa bir süre sonra çıkmasını bekliyoruz.Uygulamadan yararlanabilmeniz için Facebook Messenger kullanıcı olmanız gerekmiyor, fakat fotoğraf paylaşımının daha kolay yapılabilmesi için bu uygulamanın kullanılması öneriliyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0